Firma Interpromo jest w 100% polską firmą.

KONTAKT: 512 370 470 mail: interpromo@op.pl

Nasza filozofia opie ra się na propagowaniu i sprzedaży profesjonalnych, naturalnych oraz ekologicznych kosmetyków, suplementów i innych produktów o najwyższej jakości i skuteczności.

Wiemy, że szczególnie w dzisiejszych czasach, bardzo istotne jest zapewnienie kompleksowego podejścia do kwestii zdrowia i urody. Musimy odpowiednio i z uwagą dobierać preparaty zarówno do zewnętrznego jak i wewnętrznego stosowania, tak aby zmaksymalizować efekt ich działania. Dobór tych dobrych, sprawdzonych i godnych polecenia, pozwoli nam jak najdłużej zachować zdrowie, dobrą kondycję oraz młody wygląd i samopoczucie.

Przy ogromnej ilości produktów na rynku i nie zawsze zachowanej uczciwości sprzedawców, niełatwo jest wybrać te produkty, które są godne uwagi oraz warte swojej ceny. Zawodowo będąc ekspertami w zakresie kosmetologii przez cały czas współpracujemy z lekarzami, kosmetologami i kosmetyczkami i dietetykami, dlatego wiemy jakie produkty warto wybierać i stosować w pielęgnacji , makijażu i suplementacji. Jednocześnie znając z autopsji problemy alergiczne, skupiamy się na kosmetykach w pełni zdrowych, bezpiecznych i często również naturalnych.

W naszym sklepie z największą uwagą selekcjonujemy i wybieramy produkty - zależy nam na najwyższej jakości, a nie na dużej ilości asortymentu. Wybieramy i wprowadzamy do sklepu tylko te produkty, które zdobyły nasze zaufanie i które sami stosujemy.

Nasze kosmetyki i inne produkty polecamy wszystkim, którzy chcą w odpowiedni sposób dbać o siebie, ale głównie skupiamy się na:

• alergikach,

• kobietach świadomych, zwracających uwagę na składy stosowanych kosmetyków,

• osobach, które chcą wybierać tylko najwyższej jakości, skuteczne, sprawdzone i bezpieczne produkty,

• osobach po zabiegach kosmetycznych i estetycznych,

• domowym/profesjonalnym uzupełnieniu zabiegów gabinetowych,

• osobach, którym idea naturalnych, ekologicznych kosmetyków jest bliska.